Wyniki konkursu z okazji Dnia Dziecka

Autor: A. Karczewska
REKLAMA

Choć wybór nie był łatwy, to udało się wskazać zwycięską pracę w konkursie zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka przez portal Codzienny Poznań i Muzeum Narodowe w Poznaniu. Poza nagrodą główną, przygotowaliśmy także nagrody pocieszenia dla wszystkich uczestników zabawy, którym bardzo dziękujemy za udział.

Zadaniem konkursowym było pokolorowanie kolorowanek przygotowanych na podstawie dzieł sztuki. Obrazy pochodzą z kolekcji Muzeum Narodowego w Poznaniu oraz prywatnej kolekcji jednego z poznaniaków. Uczestnicy mogli wybrać ten, który najbardziej im się podoba.

Jak się okazało, chętnych do zabawy nie brakowało, a dzieci podeszły do zadania bardzo profesjonalnie, czym… utrudniły wybór zwycięskiej pracy, bo wszystkie były na wysokim poziomie. Podczas dokonywania wyboru Komisja Konkursowa zwracała szczególną uwagę na staranność wykonania oraz stopień odwzorowania oryginalnego obrazu. Nadesłane prace pokazały, że dzieciom zdecydowanie nie brakuje kredek w najróżniejszych kolorach.

Konkurs skierowany był do dzieci do 12. roku życia. Najmłodsza uczestniczka miała 3 lata!

Ostatecznie zwycięską okazała się praca 11-letniej Klary, która wybrała obraz Polanowskiego.

Oznacza to, że Klara wraz z rodziną będzie mogła skorzystać z prywatnego oprowadzania po Muzeum Narodowym w Poznaniu, co było nagrodą główną w konkursie.

Pamiętaliśmy także o pozostałych uczestnikach, którzy również otrzymają upominki jako nagrody pocieszenia i podziękowanie za udział w zabawie. Każde z dzieci otrzyma specjalną książeczkę od Muzeum Narodowego, która pomaga w samodzielnym zwiedzaniu muzealnej ekspozycji, a nasza redakcja przekaże dzieciom słodki upominek.

Po odbiór nagród pocieszenia prosimy zgłaszać się do naszej redakcji (Stary Browar, Dziedziniec Sztuki, 4. piętro) w godzinach 7:00-15:30.

Dziękujemy dzieciom za udział w zabawie!

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA