#Bedziedobrze z Good Time Day Spa

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
REKLAMA

Gdy rozpoczynała się epidemia koronawirusa w Polsce, wiele osób, a także firm i instytucji ruszyło z bezinteresowną pomocą dla drugiego człowieka, w tym przede wszystkim placówkom medycznym. Jednym z darczyńców było poznańskie Good Time Day Spa.

Poznaniacy przez cały czas udowadniają, że w czasach kryzysu potrafią zjednoczeni w bardzo szybkim tempie zorganizować pomoc dla innych.  Good Time Day Spa w Poznaniu postanowiło dołączyć do grona firm, które pomagały lekarzom, opiekunom i pielęgniarkom i jeszcze w marcu przekazało jednorazowe środki ochrony osobistej dla szpitala MSWiA w Poznaniu. To towar, którego szczególnie na początku epidemii bardzo brakowało, a był niezwykle potrzebny do udzielania pomocy chorym. Good Time Day Spa przekazało m.in. swoje zapasy rękawiczek jednorazowych.

Oprócz tego, na początku kwietnia przygotowało również 120 zestawów swoich kosmetyków pielęgnacyjnych. W paczkach znalazły się kremy do rąk, balsamy i mydełka nawilżające. To produkty bardzo cenne dla personelu medycznego i opiekuńczego z uwagi na fakt, że intensywnie stosowane produkty odkażające mocno wysuszają skórę rąk czy twarzy. Wiele godzin pracy w specjalnych kombinezonach, maseczkach czy rękawiczkach potrafi mocno zniszczyć skórę. Kosmetyki miały pomóc w codziennej pielęgnacji i regeneracji po intensywnej pracy.

Paczki przekazano do oddziału zakaźnego szpitala przy ul. Nowowiejskiego, szpitala przy ul. Szwajcarskiej oraz do Schroniska dla Bezdomnych Kobiet MARKOT Stowarzyszenia MONAR.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA