Wizyta minister rodziny, pracy i polityki społecznej w Poznaniu

Autor: Codzienny Poznań fot. H. Dymalski
REKLAMA

Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg, by przedstawić działania rządu w ramach tarczy antykryzysowej oraz podpisać umowy z samorządami na dofinansowanie projektów w ramach programu Maluch+.

Podczas wizyty w Poznaniu Marlena Maląg wskazywała m.in. na działania podjęte przez rząd w ramach tzw. "tarczy antykryzysowej", której celem jest pomoc dla przedsiębiorców w walce ze skutkami ekonomiczno-gospodarczymi trwającej epidemii koronawirusa w Polsce.

W trakcie wizyty w Poznaniu, minister Marlena Maląg wspólnie z wojewodą wielkopolskim Łukaszem Mikołajczykiem podpisała umowy z samorządami miasta Gniezna, Osiecznej, gminy Ostrów Wlkp., Ostrzeszowa i Wielenia na dofinansowanie projektów w ramach programu Maluch+. Łącznie wszystkie przyznane dziś dofinansowania na kwotę ponad 7 mln zł pozwolą stworzyć ponad 250 miejsc w żłobkach.

Celem programu Maluch+ jest zwiększenie dostępności do miejsc opieki w żłobkach, klubach dziecięcych i u dziennych opiekunów dla wszystkich dzieci, w tym dzieci niepełnosprawnych.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA