Kto głodny, ten zamawia z 20% zniżką! Wielki start Sushi&Food Express

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Sushi&Food Express to wyjątkowy koncept na kulinarnej mapie Wielkopolski. Za jego menu odpowiadają chefowie z międzynarodowym doświadczeniem. Z kolei za pomysłem stoi Sushi&Food Factor, lokalny dostawca dań gotowych, który na potrzeby tego projektu zapewnił dostęp do najlepszych jakościowo, bezpiecznych i certyfikowanych składników. Restauracja właśnie ruszyła i ma dla Was extra zniżkę!

Rabat tylko dla czytelników Codziennego Poznania

Sushi&Food Express to coś więcej niż tylko restauracja. To swego rodzaju „food court”, w którym możecie znaleźć menu składające się z ponad 50 pozycji z najróżniejszych kuchni świata. To też zespół ludzi, których złączył jeden, wspólny cel – przetrwanie mimo ciężkich czasów.

Bo zamiast zwalniać, otworzyli restauracje

Sushi&Food Express jest ewolucyjnym rozwinięciem tego, co zapoczątkował Sushi&Food Factor, producent dań gotowych z podpoznańskiego Robakowa. Paradoksalnie sam pomysł powstał jako odpowiedź na negatywne zmiany, które nastąpiły po wybuchu pandemii. Bo gdy inni zwalniali, oni po prostu zaczęli działać. A było i nadal jest o co walczyć, bo firma zatrudnia blisko 170 osób. 

Moment wybuchu kryzysu to nie czas na to, aby zwalniać ludzi. To czas, aby zrobić wszystko, aby zapewnić im ciągłość i bezpieczeństwo zatrudnienia
mówi Marcin Zalicki, dyrektor zarządzający i pomysłodawca nowych restauracji.

Najlepsze pozycje z czołowych kuchni świata

W menu restauracji Sushi&Food Express znalazło się miejsce na ponad 50 pozycji z najrozmaitszych kuchni świata.

Co niezwykle ważne, restauracje korzystają z dorobku wypracowanego przez Sushi&Food Factor. Dzięki temu możemy pracować na oryginalnych, najlepszych smakowo składnikach, jak i bezpiecznych, bo posiadających badania i certyfikaty
mówi chef, Tyberiusz Gajda.

I tak, w restauracjach znajdziemy zarówno sushi, jak i pizzę oraz menu kuchni polskiej, włoskiej, greckiej i azjatyckiej. Dla zabieganych przygotowano także specjalny dział „do lodówki”, w którym znajdziemy sushi i obiady pakowane w specjalnej technologii dla zapewniania dłuższej daty przydatności do spożycia. Poza tym wszystkie zupy i obiady dostarczane są w specjalnych, kilkukomorowych pojemnikach, które zapewniają nie tylko higieniczny transport, ale pozwalają na wygodne odgrzanie w kuchence mikrofalowej bez konieczności wykładania na osobny talerz.

Zawsze darmowe i bezpieczne dostawy

Restauracja pracuje bezpiecznie, działając według procedur wypracowanych i zweryfikowanych pod kątem nowego zagrożenia wirusem SARS-CoV-2. Jedzenie dowożą kierowcy zatrudnieni w firmie, a transport jest darmowy w promieniu od siedziby restauracji – podpoznańskiego Robakowa. Na stronie udostępniono możliwość sprawdzenia, w jakie rejony Poznania i okolic restauracja dowozi i w jakich kosztach. Kuchnie pracują od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 19:00. Ze względów bezpieczeństwa nie ma możliwości odbiorów osobistych i płatności gotówką.

Uwaga PROMOCJA!

Z okazji otwarcia restauratorzy przygotowali dla czytelników Codziennego Poznania specjalną zniżkę. Teraz wszystkie dania można zamówić z 20% rabatem! Spiesz się, bo promocja potrwa tylko do piątku 05.06.2020. Zamówienia można realizować online na stronie www.sushifoodexpress.pl. W koszyku należy wpisać kod CODZIENNYPOZNAŃ.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA