Ul. Krzywoustego, Hetmańska, Piłsudskiego, Dąbrowskiego - drogowcy zaplanowali na dziś szereg prac remontowych na ulicach Poznania

Autor: Codzienny Poznań AK fot. ZDM
REKLAMA

W środę poznańscy drogowcy będą prowadzić prace m.in. na ul. Krzywoustego, Szwedzkiej, Piłsudskiego, Promienistej, Hetmańskiej, Dąbrowskiego i Lechickiej, a także w kilku innych miejscach miasta.

Na ul. Piłsudskiego, Szwedzkiej i Krzywoustego prowadzone będą prace związane z remontem nawierzchni. Podobne zaplanowano także na ul. Pogodnej i Promienistej.

Kontynuowane są już wcześniej rozpoczęte roboty - na ul. Hetmańskiej i Mieszka I, gdzie remontowane są ciągi pieszo-rowerowej, a także na ul. Dąbrowskiego, gdzie trwa wymiana nawierzchni. Cały czas naprawiana jest także kładka nad ul. Lechicką w rejonie ul. Wilczak, dlatego występują zmiany w organizacji ruchu na ul. Lechickiej.

ZDM będzie również wymieniał uszkodzony maszt sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Zawady i Głównej, co oznacza konieczność wyłączenia sygnalizacji w rejonie ul. Hlonda, Głównej i Zawady.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA