Znów można przynosić dary dla podopiecznych Schroniska dla zwierząt w Poznaniu!

Autor: A. Karczewska fot. Schronisko dla zwierząt w Poznaniu FB
REKLAMA

Poznańskie Schronisko dla Zwierząt niedawno ponownie umożliwiły adopcję swoich podopiecznych, a od wczoraj przyjmuje także dary od osób chcących pomóc placówce.

To kolejny etap znoszenia restrykcji i zasad wprowadzonych w Schronisku dla Zwierząt w Poznaniu w związku z epidemią. Od 25 maja możliwe jest przynoszenie darów dla podopiecznych placówki.

Co ważne, konieczne jest stosowanie się do obowiązujących zasad bezpieczeństwa sanitarnego, czyli zasłanianie nosa i ust przez osoby przywożące paczki do schroniska.

Osoby chcące przekazać coś schronisku powinny mieć na uwadze fakt, że podopieczni tego miejsca mają inną dietę niż większość psów czy kotów w domach. Placówka ma zamieszczone na swojej stronie internetowej informacje dotyczące konkretnych karm stosowanych dla psów i kotów.

Przyjmowane są również różnego rodzaju m.in. obroże i smycze dla średnich i dużych psów, zabawki, smakołyki i przysmaki dla zwierząt, koce oraz ręczniki, a także urządzenia i przyrządy do pielęgnacji zwierząt np. szczotki i grzebienie, maszynki do strzyżenia psów, cążki do obcinania pazurków.

Co ważne, schronisko nie przyjmuje niczego co ma wypełnienie np. kołder, śpiworów czy poduszek.

Wszelkie informacje dotyczące różnych form pomocy (także finansowej) dostępne są online. W razie wątpliwości możliwy jest kontakt ze schroniskiem.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA