Korki powoli powracają do Poznania

Autor: Codzienny Poznań AK fot. poglądowa
REKLAMA

Po czasach zmniejszonego ruchu kołowego w mieście w związku z pracą i nauką zdalną wielu poznaniaków i mieszkańców okolicznych miejscowości, korki powoli wracają do Poznania. Nie da się jednak nie zauważyć, że powstają one przede wszystkim tam, gdzie prowadzone są prace drogowe.

Korki czekają na kierowców na ul. Dąbrowskiego, na odcinku od ul. Polskiej do ul. Lutyckiej, gdzie na nitce wylotowej z miasta prowadzone są prace związane z naprawą nawierzchni jezdni. Z tego powodu korkuje się również ul. Lutycka na dojeździe do ul. Dąbrowskiego.

Spowolnienie ruchu zauważalne jest także na ul. Lechickiej w rejonie ul. Wilczak, gdzie trwa remont kładki. Nie pomaga również sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu z ul. Serbską, gdzie także trzeba chwilę postać, by ruszyć w dalszą drogę.

Korkuje się również ul. Wilczak w kierunku ul. Serbskiej. Sama ul. Serbska to utrudnienia głównie na odcinku od Ronda Solidarności do ul. Naramowickiej.

Przeprawy przez Wartę w tej chwili zapewniają ruch bez problemu. Zakorkowała się za to ul. Starołęcka w kierunku Ronda Starołęka - spowolnienie ruchu widoczne jest na odcinku od ul. Fortecznej.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA