Ponad pół kilograma narkotyków w torebce. Kobieta ''wpadła'' podczas kontroli drogowej

Autor: A. Karczewska fot. KWP Poznań
REKLAMA

Gdyby tak bardzo się nie śpieszyła to jej szanse na uniknięcie „wpadki” byłyby większe. Młoda mieszkanka Leszna została zatrzymana do kontroli drogowe w związku ze znacznym przekroczeniem prędkości. Jak się okazało, nie było to jedyne niezgodne z prawem zachowanie 25-latki. Jak się okazało, miała przy sobie także ponad pół kilograma narkotyków.

Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór na DK12 w gminie Święciechowa. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego policji w Lesznie zatrzymali do kontroli samochód osobowy, który poruszał się po drodze z niedozwoloną prędkością.

Kierująca pojazdem 25-letnia mieszkanka Leszna jechała 121 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 90 km/h.

Podczas kontroli policjanci wyczuli w pojeździe charakterystyczny zapach marihuany. Podjęto decyzję o przeszukaniu rzeczy kobiety. W jej torebce ujawniono ponad pół kilograma amfetaminy oraz ponad 50 gramów suszu marihuany.

Kobieta została zatrzymana i usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Dzisiaj policja złożyła wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanej. Oprócz tego, kobieta otrzymała mandat za przekroczenie dozwolonej prędkości.

Za zarzucane jej czyny grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA