Policjanci uratowali życie desperatowi, który chciał popełnić samobójstwo. Odnaleźli go w lesie i udzielili pomocy

Autor: A. Karczewska fot. pixabay
REKLAMA

Policjanci z podpoznańskiego Czerwonaka uratowali życie mężczyzny, który chciał popełnić samobójstwo. Dzięki determinacji w odszukaniu desperata i szybkiemu udzieleniu pomocy, udało się przywrócić funkcje życiowe u mężczyzny.

Do zdarzenia doszło w środowy wieczór. Policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej między małżonkami. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że mężczyzna uczestniczący w kłótni chwilę wcześniej odszedł w kierunku lasu. Wiele wskazywało, że działając pod wpływem emocji może próbować targnąć się na swoje życie, dlatego funkcjonariusze od razu przystąpili do poszukiwań.

W pewnym momencie na skraju lasu zauważyli między drzewami niewyraźny zarys postaci. Gdy podbiegli bliżej okazało się, że mężczyzna powiesił się na gałęzi drzewa.

Policjanci widząc, że nie oddycha i jest siny natychmiast ściągnęli ucisk z jego szyi i położyli na ziemi, a następnie wezwali na miejsce pogotowie i rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową. Po chwili udało się przywrócić u niego oddech, a także przytomność.

Desperat został zabrany do szpitala przez załogę pogotowia. Z uwagi na fakt, że mężczyzna zachowywał się agresywnie, policjanci towarzyszyli ratownikom medycznym w drodze do placówki.

Szybka reakcja funkcjonariuszy pozwoliła na uratowanie życia desperata.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA