W Suchym Lesie powstała spontaniczna inicjatywa #bedziedobrze

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
REKLAMA

Wierzymy w to z całych sił. Powoli nasze życie wraca do normalności, ale ciągle żyjemy w cieniu koronawirusa, który mocno namieszał w naszej rzeczywistości. Nadal, wielu z nas potrzebuje wsparcia, pomocnej dłoni, serdeczności i uśmiechu, który teraz skrywamy pod maseczkami. Dlatego chcielibyśmy zaprosić mieszkańców Poznania i okolic do dzielenia się uśmiechami, serduszkami i pozytywnymi myślami.

Jak? 

Na naszym ogrodzeniu zawiesiliśmy biały baner, na którym każdy może namalować co tylko chce. Ważne, aby było to coś pozytywnego.
Idąc na spacer z dzieckiem lub psem wystarczy zabrać z domu kolorowy marker i dorysować na banerze na przykład uśmiechniętą emotkę pastedGraphic.png

Gdzie?
Siedziba firmy Aco, ul. Diamentowa 7, Suchy Las

Kto?

Wszyscy pastedGraphic.png 

Mieszkańcy Poznania i okolic, mieszkańcy Suchego Lasu i sąsiednich gmin oraz przyjezdni. 

Jeśli ktoś nie ma możliwości, aby pojawić się osobiście,  może wysłać nam na adres mailowy ➡️ marketing@aco.com.pl ⬅️to co chciałby, aby pojawiło się na bannerze,  a my to wydrukujemy i przykleimy w imieniu tej osoby. 

Pokolorowany banner zostanie zawieziony  przez firmę Aco do Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu, aby wszystkie namalowane pozytywne emocje, codziennie towarzyszyły pacjentom  i pracownikom szpitala, którzy walczą z 👑koronawirusem. 

Ważne, aby wszystkie osoby, które zdecydują się na udział w akcji, przestrzegały zasad bezpieczeństwa i higieny osobistej. 

Flamastry w dłoń i do dzieła ! pastedGraphic.png

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA