Policja prowadzi śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku na terenie skateparku. Są wstępne ustalenia

Autor: A. Karczewska vid. x-news
REKLAMA

Policja w Kaliszu prowadzi śledztwo w sprawie tragicznego wypadku do jakiego doszło na terenie skateparku. Podczas wykonywania jednej ze sztuczek na rowerze z wykorzystaniem przeszkody, 16-letni chłopiec spadł z jednośladu i uderzył w betonową ławkę. Pomimo pomocy lekarskiej, nie udało się uratować mu życia.

Do wypadku doszło w poniedziałek na terenie skateparku przy ul. Parkowej w Kaliszu. Nastolatek ćwiczył „tricki” na rowerze wykorzystując do tego infrastrukturę skateparku. Podczas skoku z jednego z najazdów 16-letni Dominik przewrócił się, spadł z roweru i uderzył głową o betonową ławkę.

Pomocy udzielili mu koledzy, którzy wezwali na miejsce służby. Nastolatek został przetransportowany do szpitala, gdzie przez kilka godzin lekarze walczyli o jego życie. Niestety, chłopiec zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Policja wszczęła śledztwo w sprawie zdarzenia, które uznawane jest za nieszczęśliwy wypadek. Przesłuchano już świadków i zebrano ślady. Ustalono m.in., że w chwili zdarzenia nastolatek nie miał założonego kasku.

Decyzją miejscowej prokuratury ciało chłopca zostało zabezpieczone i będzie poddane sekcji zwłok.

Policja ustala przebieg i okoliczności zdarzenia.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA