LOT wznawia loty od czerwca. Z Ławicy polecimy jednak rzadziej

Autor: A. Karczewska
REKLAMA

Na oficjalnej stronie LOT pojawiła się informacja o wznowieniu lotów pasażerskich od 1 czerwca 2020. Na razie jednak pasażerowie poznańskiej Ławicy będą mieli do wyboru o wiele mniej niż zwykle połączeń.

Narodowy przewoźnik poinformował, że od 1 czerwca rozpocznie stopniowe wznawianie lotów pasażerskich po przerwie związanej z obostrzeniami w związku z pandemią koronawirusa.

Pierwszy etap obejmie na razie jedynie loty krajowe. Jak argumentuje przewoźnik, ma to na celu przede wszystkim wsparcie biznesu, a także branży turystycznej. W początkowej fazie przywracania lotów znajdzie się jedynie część lotów z siatki połączeń PLL LOT.

Od 1 czerwca 2020 roku możliwe będzie korzystanie z połączeń realizowanych z ośmiu portów lotniczych na terenie kraju, jednak zostaną one ograniczone. Wśród nich znajdzie się również poznańska Ławica.

Do czasu zawieszenia połączeń, na trasie Poznań-Warszawa dostępnych było sześć rotacji dziennie. Od 1 czerwca dostępne będą loty jedynie 2 razy dziennie. O kolejnych etapach przywracania lotów przewoźnik będzie informował na bieżąco.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA