Linia nr 178 (zmiana tylko w kierunku do ronda Śródka)
SZARYCH SZEREGÓW – … – Murawa – Lechicka – most Lecha – Hlonda – RONDO ŚRÓDKA
Autobusy jadące w kierunku ronda Śródka, po obsłużeniu przystanku „Wilczy Młyn” pojadą
ulicą Lechicką aż do ulicy Hlonda i dalej trasą bez zmian – pomijać będą przystanek „Wilczak II”.
Linia nr 248 (zmiana tylko w kierunki Ronda Kaponiera)
RADOJEWO – … – Naramowicka – Lechicka – Serbska – Wilczak – … – RONDO KAPONIERA
Od nocy z 18 na 19 maja (poniedziałek/wtorek) do nocy z 28 na 29 maja autobusy jadące w kierunku ronda Kaponiera, po obsłużeniu przystanku „Wilczy Młyn” pojadą ulicami Lechicką i Serbską do przystanku „Wilczak II” i dalej bez zmian.
Zmiany będą obowiązywać do 29 maja.