Na poznańskim Lotnisku Ławica zagrali nietypowy koncert

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. Dominik Glender
REKLAMA

Samoloty nie latają, lotnisko Ławica przeżywa trudne chwile. Może dlatego trzech poznańskich DJ neeVald, Bartes, Matthew Clarck zdecydowało się zagrać wyjątkowy koncert w ramach projektu THE3. Muzyka zawsze daje nadzieję i pozytywnie nastraja. Wszyscy wierzymy, że będzie dobrze i ruch na Poznańskim Lotnisku Ławica szybko wróci tak jak wrócą pasażerowie. Niewątpliwie to wyjątkowy koncert, który przejdzie do historii lotniska.

W tym trudnym czasie dla branży lotniczej oraz dla naszych pasażerów bardzo ważne jest, aby „wgrać” trochę nadziei i pokazać, że właśnie teraz musimy być razem w trochę inny sposób. Branża muzyczna także musiała zawiesić swoją aktywność koncertową dla publiczności i przenieść się do internetu. Dlatego na inicjatywę trzech DJ’ów, by umożliwić z nimi, wszystkim fanom muzyki klubowej, takie wirtualne spotkanie, z przyjemnością udostępniliśmy przestrzeń Portu lotniczego w Poznaniu na realizację nagrania internetowego koncertu. Warto podkreślić, że wszyscy uczestnicy wzięli udział w projekcie całkowicie bezpłatnie. Nagrania dokonano wcześniej bez publiczności, przy zachowaniu środków bezpieczeństwa, jak pomiar temperatury, dostępność środków odkażających, celem zapobieżenia gromadzeniu się publiczności w okolicy lotniska, a w nagraniu brali udział tylko artyści oraz obsługa techniczna. Emisja materiału na stronie www.facebook.com/the3pl będzie miała miejsce już 17 maja 2020 r. (niedziela) o godzinie 20.00. To nietypowe wydarzenie online organizowane jest wspólnie z lotniskiem Ławica oraz agencją kreatywną Good People. 

Dajcie się porwać w muzyczny „lot” prosto z lotniska Ławica✈️ Samoloty stoją w miejscu, granice zamknięte, ale serca fanów klubowych brzmień biją ciągle w tym samym rytmie❤️

Pisze na swoim FB profilu Piotr Niwald

Mamy nadzieję, że taka akcja społeczna będzie dobrym zwiastunem nie tylko muzycznego powrotu scen koncertowych w możliwie, jak najszybszym czasie, ale także powrotu do latania w upragnione lotnicze kierunki.


Cały koncert można zobaczyć w NIEDZIELĘ o godzinie 20:00 na:
THE3 neeVald Bartes Matthew Clarck

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA