Budynek przy ul. Żelaznej zmodernizowany

Autor: Codzienny Poznań AK fot. ZKZL
REKLAMA

Zakończyła się modernizacja budynku mieszkalnego przy ul. Żelaznej w Poznaniu, w którym udziały ma ZKZL. Dzięki pracom w budynku zaszły gruntowne zmiany.

W ramach podermizacji w budynku przeprowadzono remont dachu i wymieniono przyłącza elektryczne oraz sieć wodno-kanalizacyjną. Zamontowano nowe liczniki, które mają opcję odczytu elektronicznego. Przebudowano także instalację gazową.

Na klatkach schodowych także zaszły zmiany, które pozytywnie wpłyną na estetykę i komfort. Pomalowano schody, ścianny i sufity oraz wymieniono oświetlenie w częściach wspólnych. Przed budynkiem wybudowano nowy chodnik.

Prace przy ul. Żelaznej realizowane były z wynagrodzenia ze sprzedaży części wspólnej nieruchomości. Umowa polegała na wyodrębnieniu i sprzedaży strychów w zamian za kompleksowy remont budynku. W wyniku przebudowy przybyło 6 nowych lokali mieszkalnych o powierzchni użytkowej 270 m2. Co istotne, budynek został wyremontowany bez ponoszenia kosztów przez wspólnotę oraz spółkę, a dodatkowo dzięki powiększeniu powierzchni użytkowej obniżyły się koszty utrzymania lokali w budynku.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA