Silny wiatr i deszcz przewróciły drzewo przy ul. Marcelińskiej. To wyrządziło szkody materialne i spadło na kolejne drzewo, które również się złamało

Autor: A. Karczewska fot. straż miejska
REKLAMA

Po wielu tygodniach suszy, w poniedziałek w Poznaniu spadło nieco więcej deszczu, który pomógł zmyć kurz z roślin i ulic. Towarzyszył mu silny wiatr, który po raz kolejny pokazał swoją siłę, o czym przekonali się mieszkańcy ul. Marcelińskiej. Siła natury sprawiła, że duże drzewo rosnące niedaleko zabudowań przewróciło się i wyrządziło wiele szkód - także łamiąc kolejne drzewo.

Jak informuje straż miejska, wczoraj, pod wpływem deszczu i silnych porywów wiatru, duże drzewo złamało się i przewróciło w rejonie ul. Marcelińskiej 36.

Na szczęście nikt nie został ranny, jednak uszkodzeniu uległ mur obudowy pojemników na odpady komunalne, blaszany garaż oraz drugie drzewo, które pod naporem również uległo złamaniu.

Teren został zabezpieczony i odgrodzony taśmą. Strażnicy poinformowali o sprawie administrację budynku, która będzie musiała w bezpieczny sposób zebrać oba drzewa i wykonać naprawy obudowy śmietników.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA