Arboretum Kórnickie znów otwarte! Wprowadzono środki ostrożności

Autor: A. Karczewska fot. Arboretum Kórnickie
REKLAMA

Od wtorku, 5 maja, znów będzie można spacerować po Arboretum Kórnickim. Jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc przez mieszkańców i turystów znów może przyjmować gości. Wprowadzono jednak pewne ograniczenia.

Ponowne otwarcie Arboretum zaplanowano na wtorek, 5 maja. Jak przekazano w komunikacie, obowiązywać będą nowe, zmienione zasady.

Na terenie Arboretum obowiązkowo należy zakrywać nos i usta, a także zachować 2-metrową odległość od innych. Obowiązują również wszelkie inne ograniczenia, które wprowadzone zostały na poziomie ogólnokrajowym w tym m.in. zakaz korzystania z placu zabaw czy miejsc wypoczynku. Dodatkowo, każdy gość musi podporządkować się zaleceniom wydawanym przez pracowników Arboretum.

Jednocześnie, w związku z możliwością wprowadzenia ograniczenia liczby osób jednocześnie zwiedzających obiekt, zwiedzający proszeni są o ograniczenie pobytu w Arboretum do 2 godzin, a sami pracownicy zastrzegają sobie możliwość czasowego zamknięcia Arboretum w przypadku zbyt dużej liczby zwiedzających.

Arboretum będzie czynne od wtorku do piątku w godzinach: 13:00-19:00, w weekendy i święta w godzinach 10.00-19.00, w poniedziałki nieczynne.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA