Kredki zostały pokolorowane.

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
REKLAMA

Stało się. Nadwarciańskie Schody Kredki znów wyglądają pięknie. Firma MUR·ALL s t u d i o  odświerzyła wczoraj wszystkie kredki, których kolory znów wyglądają soczysto. Nie przegonił ich deszcz, który zaskoczył w połowie pracy. Wkońcu wyszło słońce, i akcja zakończyła się sukcesem.

W 2014 roku powstały te wyjątkowe schody. Ich pokolorowanie zainicjowało wtedy stowarzyszenie Ulepsz Poznań i przyjaciele. Od tego czasu schody z lekka się zabrudziły, a kredki wytarły. Bardzo to zaniepokoiło i zmartwiło Dominik Dziedzinię z  MUR·ALL s t u d i o , zaproponował wyczyszczenie i odmalowanie. Na to wezwanie bez wahania odpowiedzieli bohaterowie tego wydarzenia. Firma DEMIURG zaopatrzyła w niezbędne sprzęty malarski, grupa MURALL szlifowała, malowała i zapewniła know-how (fachowcy), a Wydział Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta przygotował miejsce pod pracę. 

Wszystkim wymienionym ogromnie dziękuję za ten wkład dla całej naszej społeczności, która na co dzień korzysta z miejskiej przestrzeni. Podziękowania także dla Włodka z Ukrainy, który spontanicznie zaproponował swoje ręce do pomocy oraz dla Czarka za pyszny sernik.
Dominik Dziedzinia
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA