Majowe wydanie miesięcznika ''Senioralny Poznań'' jest już dostępne online

Autor: Codzienny Poznań: UMP AJ fot. pixabay
REKLAMA

Jest już dostępne majowe wydanie miesięcznika informacyjnego dla poznańskich seniorek i seniorów. Duża część tematów poświęcona jest zagadnieniom związanym z epidemią koronawirusa. Można w nim znaleźć m.in. wywiady ze specjalistami.

Senioralny Poznań" wydawany jest przez Wydawnictwo Miejskie Posnania we współpracy z Centrum Inicjatyw Senioralnych oraz Miejską Radą Seniorów. W związku z epidemią koronawirusa większość punktów, do których trafia gazeta, jest nieczynna. Dlatego redakcja podjęła decyzję, aby ten numer wydać tylko w wersji elektronicznej.

Można w nim przeczytać wywiad z psycholożką Marią Sitarską o tym, jak radzić sobie z lękiem, stresem i wszelkimi obawami podczas epidemii, a także rozmowę z dietetyczką Martą Lewandowicz. Na łamach Tytki Seniora jest też sporo informacji na temat miejskich usług dla seniorów, podpowiedzi, gdzie szukać wsparcia psychologicznego, jak zdalnie załatwić sprawy w urzędzie czy otrzymać e-receptę, ale też propozycje na aktywne i kreatywne spędzenie czasu w domu.

W majowym wydaniu jest też wywiad ze znanym lekarzem - prof. Jackiem Juszczykiem oraz tekst o tym, jak poznańskie instytucje kulturalne radzą sobie w czasie epidemii, zachęcając do wirtualnych poszukiwań.

Majowe wydanie gazety w wersji elektronicznej dostępne jest tu: Senioralny Poznań - maj, a szczegółowe informacje na temat "Senioralnego Poznania" oraz archiwalne wydania miesięcznika znaleźć można tu: SENIORALNY POZNAŃ.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA