Branża kosmetyczna i fryzjerska w kryzysie. Targi LOOK i beautyVISION przesunięte

Autor: A. Karczewska fot. pixabay/poglądowa
REKLAMA

Epidemia koronawirusa w Polsce uderzyła w niemal każdy sektor gospodarki. Wprowadzone ograniczenia mocno dotknęły m.in. branżę kosmetyczną i fryzjerską. Kryzys w środowisku wizerunku i urody jest jednym z czynników, dla których podjęto decyzję o przeniesieniu tegorocznych edycji targów LOOK i beautyVISION na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Jeszcze w marcu obie imprezy zostały przeniesione z kwietnia na koniec czerwca 2020 roku. Teraz wiadomo już, że te trzy miesiące nie są wystarczające, by móc zorganizować wydarzenie w takim kształcie, w jakim powinny być zorganizowane targi.

Z uwagi na kryzys, w jakim znalazły się branże kosmetyczne i fryzjerskie, które z uwagi na wprowadzone ograniczenia nie mogą wykonywać swoich usług, podjęto decyzję o kolejnym odroczeniu w czasie zarówno jubileuszowej edycji targów LOOK, jak i targi BeautyVISION.

Te drugie zaplanowano na 12-13 września 2020 roku. Z kolei 20. edycja targów LOOK odbędzie się dopiero za rok - w dniach 24-25 kwietnia 2021 roku.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA