Poznań Motor Show 2020 odwołane! Impreza odbędzie się dopiero za rok

Autor: A. Karczewska fot. archiwum redakcji
REKLAMA

Choć jeszcze na początku ubiegłego miesiąca wydawało się, że przesunięcie terminu Targów Motor Show 2020 w Poznaniu o 3 miesiące będzie wystarczające, to pandemia koronawirusa szybko zweryfikowała te plany. Międzynarodowe Targi Poznańskie podjęły decyzję o rezygnacji z tegorocznej imprezy. Zarówno Poznań Motor Show jak i Targi Techniki Motoryzacyjnej odbędą się dopiero w przyszłym roku.

Obecnie branża motoryzacyjna na całym świecie, podobnie jak inne sektory gospodarki, musi zmagać się z nową rzeczywistością, jaką jest panująca pandemia koronawirusa. Firmy koncentrują się obecnie na możliwościach wznowienia produkcji i budują nowe strategie sprzedaży produktów.

Obserwując sytuację na rynku, Międzynarodowe Targi Poznańskie podjęły decyzję o ponownym przesunięciu terminu tegorcznych targów Poznań Motor Show i Techniki Motoryzacyjnej. Tym razem jednak od razu zdecydowano się na przeniesienie imprez na przyszły rok, by uniknąć kolejnego możliwego przesuwania wydarzeń w czasie.

Obie imprezy odbędą się w dniach 8-11 kwietnia 2021 roku.

Nie oznacza to jednak, że zabraknie wątku motoryzacyjnego na terenie MTP w 2020 roku. W październiku odbędzie się jedna z największych imprez caravaningowych w Polsce – Caravans Salon Poland. Trzy tygodnie później, w terminie 21-23 października 2020, targi Eko Flota. A w dniach 23-25 października 2020 targi pojazdów zabytkowych Retro Motor Show. W tym samym miesiącu zaplanowany jest także Kongres MOVE – International Mobility Congress, poświęcony wiodącym trendom w branży e-mobility i kreujący debatę w zakresie prognozowanych zmian zachodzących na rynku automotive. 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA