Kino Muza także z Biletem Otwartym

Autor: A. Karczewska fot. Kino Muza w Poznaniu/ Dawid Majewski FB
REKLAMA

Kino Muza w Poznaniu bierze udział w akcji Bilet Otwarty skierowanej do miejscu kultury i sztuki. Pozwala ona na zakup specjalnych biletów, które będą mogły być wykorzystane po ponownym otwarciu instytucji, jednostek i miejsc kultury, zamkniętych w związku z epidemią koronawirusa w Polsce.

Bilet Otwarty ma na celu zachowanie przychodów miejsc kultury takich jak np. kina, muzea czy teatry w czasie, gdy nie mogą do nich przychodzić zwiedzający i goście kupujący bilety. Straty spowodowane pandemią koronawirusa na świecie i wprowadzeniu ograniczeń w Polsce są bardzo duże. Płynność finansowa wielu placówek stanęła pod znakiem zapytania. Choć miejsca te starają się utrzymać kontakt z odbiorcami, m.in. w ramach poznańskiej akcji "Kultura na wynos", to nie wiąże się to z wpływami środków finansowych.

Z myślą o tego typu miejscach powstała opcja Biletu Otwartego. Pozwala on na zakup biletu, który będzie mógł zostać wykorzystany w późniejszym czasie - gdy ponownie zostaną otwarte drzwi muzeów, kin czy teatrów.

Istnieje możliwość zakupu takiego voucheru m.in. do Kina Muza, na którym wychowują się kolejne pokolenia poznaniaków. Zakupiony Bilet Otwarty będzie można wymienić do 31 grudnia 2020 roku na dowolny seans repertuarowy (z wyłączeniem pokazów festiwalowych i wydarzeń organizowanych przez Partnerów zewnętrznych). Kino zapewnia, że gdy tylko sytuacja epidemiologiczna się unormuje i widzowie powrócą na kinowe fotele, w repertuarze znajdą się najlepsze produkcje.

Bilety Otwarte dostępne są online.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA