Miejski Inżynier Ruchu informuje o czasowych zmianach w organizacji ruchu w różnych rejonach Poznania

Autor: Codzienny Poznań AK fot. ZDM
REKLAMA

Na terenie Poznania trwają prace drogowe i inwestycje, które wiążą się z utrudnieniami dla kierowców, pieszych i rowerzystów. Miejski Inżynier Ruchu informuje o czasowych zmianach w organizacji ruchu w niektórych rejonach miasta.

W ciągu ul. Bojanowskiej, Rawickiej i Śmiełowskiej rozpoczęły się prace związane z budową linii kablowej z przyłączami światłowodowymi. Oznacza to miejscowe wygrodzenia i zwężenia kolejnych odcinków jezdni i chodnika wzdłuż ulic oraz na przyległych do nich odcinkach ulic: Głogowskiej, Stęszewskiej, Kościańskiej i Leszczyńskiej. Ruch pieszy może odbywać się po kładkach lub drugą stroną ulicy. Utrzymany zostanie dojazd i dojście do posesji.

Z kolei w rejonie skrzyżowania ul. Bałtyckiej i Leśnej od dziś do końca miesiąca wykonywane będzie oznakowanie poziome. Wygradzane będą kolejne fragmenty pojedynczych pasów jezdni. Maksymalna dopuszczalna prędkość pojazdów będzie ograniczona do 30 km/h.

Także od dziś do 24 kwietnia kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na ul. Wujka. W związku z pracami żurawia budowlanego i wykonywaniem przyłączy do budynków biurowych "Nowego Rynku" przy ul. Wujka, zamknięta będzie ul. Wujka w rejonie prac pomiędzy ul. Wierzbięcice i ul. Przemysła II. Objazd wyznaczono ul. Matyi i ulicami sąsiednimi. Utrzymany zostanie dojazd i dojście do posesji. 

Uczestnicy ruchu proszeni są o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA