Zające Starego Browaru pomagają szpitalom! Można je kupić online

Autor: A. Karczewska fot. redakcja
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Wielu nie wyobraża sobie świąt wielkanocnych bez zajączków ze Starego Browaru. Już po raz 12. centrum przygotowało wiosenną edycję ozdobnych zwierzaków. Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną w Polsce i wprowadzone ograniczenia, sprzedaż odbywa się online. Co więcej, kupując zająca klienci pomagają szpitalom!

Już od 12 lat wraz z nadejściem wiosny i świąt wielkanocnych pojawiają się zające Starego Browaru, które stały się już tradycyjną ozdobą w domach nie tylko poznaniaków czy mieszkańców Wielkopolski, ale także kolekcjonerów i miłośników ozdób w całej Polsce i poza granicami kraju. Co roku centrum przygotowuje specjalną, nową odsłonę kolorystyczną, która urozmaica kolekcje tych, którzy co roku dają im nowy dom.

W tym roku postawiono na trawiastą zieleń, kojarzącą się z wiosną. Zające mają przyjemne, aksamitne futerko.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w Polsce oraz wprowadzone ograniczenia, tegoroczną sprzedaż była przez pewien czas zawieszona. Centrum zapewniało jednak, że postara się ją wznowić kiedy tylko będzie to możliwe. Jak się okazało, wielu prosiło o możliwość zakupu zajączków online, dzięki czemu ozdoby mogłyby pojawić się w ich domach jeszcze przed Wielkanocą.

W odpowiedzi na liczne wiadomości, Stary Browar rozpoczął sprzedaż online z dostawą do domu. Zające w zielonej wersji kolorystycznej można kupić w dwóch wersjach - 26 cm oraz 46 cm.

Co ważne, zakup jednego zajączka oznacza także zakup maseczki ochronnej dla szpitala.

Sprzedaż dostępna jest online:

zające 26 cm

zajęce 46 cm

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA