Centrum Sztuki Dziecka ma pomysły na nudę najmłodszych

Autor: A. Karczewska fot. Centrum Sztuki Dziecka
REKLAMA

Placówki oświatowe i kulturalne pozostają zamknięte z uwagi na epidemię koronawirusa. To czas, w których szczególnie ciężko jest dzieciom, bo możliwości zabawy i kontaktu z kulturą i sztuką zostały ograniczone, co dla młodego umysłu jest dużą stratą. Centrum Sztuki Dziecka ma jednak pomysły na nudę!

Codziennie na profilu Facebook Centrum Sztuki Dziecka prezentowane są rekomendacje filmów dla dzieci. To dobra "ściąga" zwłaszcza dla rodziców, którym także brakuje czasem pomysłów na to, czym zainteresować dziecko, podczas gdy sami muszą pracować zdalnie.

To jednak nie koniec atrakcji.

We wtorek, ostatniego dnia marca, na profilu Facebook i kanale YouTube Centrum rozpocznie się spektakl w wersji online. Streaming spektaklu dla najmłodszych rozpocznie się o godzinie 17:00. Zaprezentowana zostanie jedna z ulubionych sztuk dla dzieci, czyli "Kamrelek".

"Karmelek, piesek, który mieszka w wiejskiej zagrodzie, nie wie, co ma w sobie dobrego. Poszukuje zatem czegoś niezwyczajnego, czym można się podzielić z innymi. Pomagają mu Krowa, Owca, Kura i Kogut. Jeśli masz ochotę pomóc Karmelkowi w jego poszukiwaniach, jeśli masz ochotę dowiedzieć się, co dobrego jest w Tobie, zapraszam Cię do teatru."
Centrum Sztuki Dziecka

Spektakl skierowany jest dla dzieci od 4. roku życia. Czas trwania to około 60 minut.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA