Trwa montaż oświetlenia na stadionie Warty Poznań przy Drodze Dębińskiej

Autor: A. Karczewska fot./vid. PIM
REKLAMA

Trwa montaż oświetlenia płyty głównej boiska na stadionie przy ul. Droga Dębińska, na którym swoje mecze rozgrywa przede wszystkim Warta Poznań. Zakończenie prac budowalno-montażowych w "Ogródku" planowane jest na maj.

Do tej pory przeprowadzono część prac ziemnych, a także rozbiórkę trybuny zachodniej. Trwa wytyczanie i wykopywanie tras, w których umieszczone będą kable zasilające.

Profesjonalne oświetlenie pozwoli na spełnienie wymogów dotyczących rozgrywek ligowych, dzięki czemu możliwy będzie powrót piłkarzy Warty Poznań do rozgrywania meczy na własnym boisku.

Przy Drodze Dębińskiej są już kręgi studni, które potrzebne będą przy palowaniu miejsc, w których mają stanąć słupy oświetleniowe. W nadchodzącym tygodniu ma być już dostępne urządzenie do drążenia otworów w gruncie i formowania w nim pali.

Boisko główne oświetlać będą m.in. cztery wieże oświetleniowe o wysokości ok. 25 m. Powstają również konstrukcje wsporcze do montażu opraw oświetleniowych, pomostów serwisowych wraz z balustradami i drabinami wejściowymi oraz kontenerowa stacja transformatorowa. Słupy wraz ze stacją transformatorową zostaną dostarczone na plac budowy pod koniec kwietnia.

Zakończenie prac budowlano-montażowych zaplanowano na maj.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA