Zawieszenie kursowania linii numer 201 w nocy z poniedziałku na wtorek

Autor: Redakcja: ZTM Poznań fot. ztm
REKLAMA

W związku z koniecznością wykonania prac w rejonie przystanku Szymanowskiego na trasie Poznańskiego Szybkiego Tramwaju oraz z uwagi na prace remontowe na węźle Kórnicka, w nocy z 30 na 31 marca (z poniedziałku na wtorek) zawieszone zostanie (na tą jedną noc) kursowanie linii tramwajowej nr 201. W jej miejsce zostanie uruchomiona autobusowa linia zastępcza T21.

Autobus T21 będzie kursował co 30 minut na trasie:

Linia nr T21

OS. SOBIESKIEGO – Smoleńska -  Szeligowskiego – Księcia Mieszka I – Pułaskiego – Roosevelta – Święty Marcin – Towarowa – Powstańców Wlkp. – Niepodległości – Królowej Jadwigi -  Krzywoustego – Jantar – Brneńska – Milczańska – Inflancka – Piaśnicka – Chartowo – Żegrze – Hetmańska – Zamenhofa – Krzywoustego – Królowej Jadwigi – Matyi – Towarowa – Składowa – Niepodległości – Święty Marcin – Roosevelta – Pułaskiego – Księcia Mieszka I – Szeligowskiego – Smoleńska – OS. SOBIESKIEGO

Przystanki:

Autobusy zatrzymywać się będą na wszystkich przystankach na trasie oraz dodatkowo na przystankach Lechicka/Poznań-Plaza zlokalizowanych przy trasie PST (równolegle do przystanków tramwajowych o tej samej nazwie). Autobusy jadące w kierunku Chartowa i Żegrza nie będą zatrzymywały się przy rondzie Rataje – po obsłużeniu przystanku Serafitek zatrzymają się dopiero na przystanku Os. Jagiellońskie na ulicy Brneńskiej.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA