TRANSMISJA NIEDZIELNEJ MSZY ŚWIĘTEJ

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
REKLAMA

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa i apelami o powstrzymanie się od wychodzenia z domu i unikanie skupisk ludzi, abp Gądecki udzielił dyspensy od fizycznego uczestnictwa we mszy świętej w kościołach. By ułatwić dostęp do transmisji osobom, które zdecydują się pozostać w domu, a chcą uczestniczyć w mszy, na portalu codziennypoznan.pl przeprowadzimy transmisję z mszy świętej o godzinie 11:30 w Kościele NMP Matki Kościoła w Poznaniu.

Uczestnictwo we mszy świętej jest ważne dla osób wierzących, jednak z uwagi na apele o powstrzymanie się od zgromadzeń, abp Gądecki udzielił dyspensy od fizycznego uczestnictwa w homilii. Zachęcił do obejrzenia transmisji mszy świętej w internecie - szczególnie osoby starsze, dzieci i osoby z grup wysokiego ryzyka, ale także "każdego, kto odczuwa obawę o swoje zdrowie".

Jedną z nich przeprowadzi portal codziennypoznan.pl. W niedzielę, 29 marca, o godzinie 11:30 rozpocznie się transmisja z mszy świętej w Kościele NMP Matki Kościoła w Poznaniu.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA