Miasto przypomina o potrzebnych dokumentach w rekrutacji do przedszkoli

Autor: Redkacja: AK; Wydział Oświaty fot. pixabay
REKLAMA

Miasto przypomina, że do jutra, 27 marca, należy wysłać dokumenty potrzebne do rekrutacji do miejskich przedszkoli.

Obena sytuacja sprawiła, że proces rekrutacji, choć w większości odbywa się zgodnie z harmonogramem jest nieco zmieniony. Dokumenty mają być dostarczane drogą pocztową (tradycyjną bądź elektroniczną).

Najważniejsze dokumenty, które należy dostarczyć do przedszkoli, to skan podpisanego wniosku oraz zaświadczenia i oświadczenia potwierdzające spełnianie poszczególnych kryteriów naboru.

Osoby, które z przyczyn niezależnych, nie mogły dostarczyć zaświadczenia z zakładu pracy proszone są o przesłanie mailowo do przedszkola oświadczenia, że ten dokument będzie dostarczony w późniejszym terminie.

Miasto przypomina, że jeżeli ktoś wypełnił wniosek wyłącznie elektronicznie w systemie NABÓR i nie wysłał skanu dokumentu do przedszkola, musi tego dopełnić do piątku 27 marca. Skan podpisanego wniosku należy przesłać tylko do placówki pierwszego wyboru.

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, data i sposób ogłoszenia listy dzieci zakwalifikowanych do przedszkoli, zaplanowane na 9 kwietnia, zostaną potwierdzone w późniejszym terminie.

Więcej informacji na temat trwającej rekrutacji do przedszkoli można znaleźć na stronie Poznańskiego Serwisu Oświatowego. W przypadku pytań można też wysłać e-mail na adres: ow@um.poznan.pl

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA