Restauracja Whiskey in the Jar zawiozła lekarzom już ponad 2500 posiłków

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
REKLAMA

W ostatnich dniach branża gastronomiczna przeżywa trudne chwile. Większość restauracji została zamknięta a te które podjęły walkę mogą sprzedawać dania na wynos. Jest jednak jedna restauracja, która skupiła się na pomaganiu. Ich zaangażowanie i zapał pokazuje że każdy może pomóc zmęczonym lekarzom. Całe szczęście dzięki zbiórce którą uruchomili na zrzutka.pl każdy z nas może dorzucić się do posiłków dla lekarzy.

Od kilku dni mamy bezpośredni kontakt ze szpitalami i widzimy jak bardzo potrzebują naszej pomocy. Nasza akcja trwa od 14.03, najpierw sami dostarczaliśmy posiłki, ale dostaliśmy bardzo dużo zapytań od naszych Gości jak mogą nas wspomóc, dlatego zrobiliśmy zrzutkę oraz specjalną grupę. Na zrzutce można wykupić posiłek dla personelu medycznego, my się zajmujemy przygotowaniem posiłków i ich dostarczaniem. Sami zadeklarowaliśmy, że każdego dnia do końca akcji będziemy dowozić 50 posiłków od nas.
mówi właściciel restauracji Mikołaj Kotecki

Na facebookowej grupie POMAGAJMY z Whiskey in the Jar zbierane są informacje od osób, które potrzebują pomocy i dowożone są tam posiłki. Propozycja facebookowej grupy jest skierowana  również do innych restauracji, które chcą razem pomagać. 

Na chwilę obecną sami zawieźliśmy już ok. 800 posiłków. Z pomocą naszych Gości to już ponad 1300 posiłków. Działamy w Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie i w Gdańsku. Pomagamy personelowi medycznemu zarówno w szpitalach jak i ratownikom medycznym.
mówi Daria Sieracka kierownik ds. marketingu

Więcej o akcji wsparcia posiłków dla lekarzy na linku ze zrzutką: https://zrzutka.pl/3upcxw

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA