CK Zamek zaprasza na wirtualne wycieczki

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
REKLAMA

Wirtualne wycieczki po wystawach, projekcje filmowe online czy podcasty, to tylko niektóre z nich. Prezentujemy przewodnik po najciekawszych kulturalnych adresach www, który będziemy na bieżąco aktualizować.  Zamek zaprasza na wirtualne wycieczki po dwóch wystawach - "Nieznany Impresjonizm: Manet, Pissarro i im współcześni" z audiodeskrypcją prac oraz "Frida Kahlo i Diego Rivera. Polski kontekst".

Na zamkowym kanale Youtube dostępne są relacje ze spotkań literackich czy wiersze czytane przez poetów podczas festiwalu Poznań Poetów, w tym Andrzeja Sosnowskiego, Kira Pietreka, Eugeniusza Tkaczyszyna-Dyckiego, Bohdana Zadura czy Serhija Żadana. Rozmowy z autorami, którzy odwiedzili Zamek, można znaleźć także na blogu zamekczyta.pl. Z czasem na stronie pojawią się nowe teksty, szczególnie autorów, z którymi spotkania zostały odwołane.

Instytucja wychodzi także naprzeciw potrzebom nauczycieli, edukatorów i wykładowców akademickich, stojących teraz przed dużym wyzwaniem prowadzenia działalności dydaktycznej online. Centrum Praktyk Edukacyjnych na swojej stronie i profilu na Facebooku udostępnia darmowe narzędzia do prowadzenia edukacji zdalnej.

Dziać się będzie także w Kinie Pałacowym, które przenosi się do sieci. Na swoim profilu w mediach społecznościowych kino udostępnia filmy nagrodzone na zeszłorocznym festiwalu OFF CINEMA. Na początek: zdobywca Złotego Zamku w konkursie filmów krótkometrażowych - "A Happy Marriage" w reż. Antonio Zagala. 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA