#MakePeopleSmileAgainChallenge! Teatr Muzyczny w Poznaniu dał wyzwanie artystom!

Autor: A. Karczewska fot. archiwum redakcji vid. Teatr Muzyczny w Poznaniu
REKLAMA

Nie da się ukryć, że w ostatnich tygodniach społeczeństwo ma o wiele mniej powodów do uśmiechu niż zwykle. Właśnie dlatego dyrekcja Teatru Muzycznego w Poznaniu postanowiła dać wyzwanie... artystom. #MakePeopleSmileAgainChallenge, czyli wyzwanie "Spraw, żeby ludzie znów się uśmiechnęli" ma pokazać kreatywność i talent muzyków i aktorów, którzy w krótkich filmikach mają zaprezentować coś, co przywoła uśmiech na twarzach oglądających.

Dyrektorzy Teatru Muzycznego w Poznaniu, Przemysław Kieliszewski i Andrzej Hamerski, postanowili wprowadzić nieco radości do życia społeczeństwa. W specjalnym filmiku, który zamieścili na profilu Facebooku Teatru rzucają wyzwanie artystom, którzy z uwagi na odwołanie wydarzeń kulturalnych (podobnie jak wielu innych pracowników nie tylko teatrów, ale i innych instytucji i firm), aktualnie nie mogą pracować.

W nagraniu zachęcają aktorów, muzyków, solistów i innych utalentowanych członków społeczeństwa do nagrywania i publikowania filmików mogących sprawić, że ludzie się uśmiechną. Sami postanowili zaśpiewać fragment znanego utworu "Always look on the bright side of life".

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać - na profilu pojawiło się już nagranie przygotowane przez Joannę Rybkę i Bartosza Sołtysiaka, którzy zaprezentowali fragment piosenki Szakala Tabaki z musicalu "Księga Dżungli".

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA