Wujek Ogórek zaprasza na koncert i warsztaty online

Autor: A. Karczewska fot. Przemo Urbaniak / Wujek Ogórek FB
REKLAMA

Wujek Ogórek, dobrze znany dzieciom i ich rodzicom m.in. z imprez i cyklicznych wydarzeń plenerowych, zaprasza do wspólnej zabawy w domu. W środę rano odbędą się warsztaty i koncert online dla najmłodszych poznaniaków.

Wujek Ogórek to postać znana poznańskim rodzicom i ich pociechom m.in. z warsztatów i zabaw w czasie letnich imprez plenerowych. Z uwagi na panującą epidemię i zalecenia, by pozostawać w domu, tym razem najmłodsi "spotkają się" z nim w wersji online. To da rodzicom chwilę oddechu, a najmłodszych inspirację do dalszych samodzielnych zabaw w czasie przymusowej rezygnacji z pobytu w przedszkolu.

Przemo Urbaniak, czyli "wujek", który potrafi sprawić, że "wszystko gra" i przenieść się do bajkowej krainy zaprasza do wspólnej zabawy w środę, od godziny 10:30. W programie mini warsztaty i zabawy, a także opowieści i piosenki.

"Przygotujcie sobie instrumenty, dużo miejsca do zabawy, zamknijcie drzwi, aby nikt Wam nie przeszkadzał i chodźcie bawić się z Piosenkami, Bajkami i Podróżami Wujka Ogórka"
Wujek Ogórek

Całość dostępna będzie online na profilu Facebook Wujka Ogórka, czyli tutaj.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA