Idzie wiosna - w Starym Browarze pojawiły się kolorowe zające!

Autor: A. Karczewska fot. redakcja
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Gdy pojawiają się w miejskiej przestrzeni to wiadomo, że nadchodzi wiosna. Kolorowe zające ze Starego Browaru to już stały wiosenny element w Poznaniu. Centrum zaprezentowało tegoroczne kolory.

Trudno dziś wyobrazić sobie nadejście wiosny bez charakterystycznych zająców, które co roku pojawiają się w Starym Browarze, a także w innych miejscach na terenie miasta. Wiele z nich znajduje nowe domy - u poznaniaków i turystów, którzy chętnie kupują przyjazne dla oka figurki.

Tegoroczny kolor wielkanocnych przyjaciół był trzymany w tajemnicy do samego końca, czyli do dzisiaj, gdy zaprezentowano nowe zające, które wypełniły Stary Browar.

W tym roku postawiono na odcień, który z pewnością kojarzy się z wiosną i coraz cieplejszymi dniami - trawiastą zieleń. Co ważne, zajączki mają także przyjemne, aksamitne futerko.

Jak zwykle, można kupić wielkanocne zające. Chętnych nie brakuje - co roku sprzedaż jest bardzo duża, nakład kończy się w kilka godzin, a dla wielu kupno nowego członka zajęczej rodziny to już tradycja. Figurki zdobią domy i ogrody poznaniaków i turystów. Sprawdzają się również jako prezent. Wśród kolekcjonerów nie brakuje m.in. znanych sportowców, polityków czy aktorów.

Od dzisiaj można kupić 46 cm zające fioletowe, czyli te tradycyjne. W sobotę, 28 marca, rozpocznie się sprzedaż małych, 26 cm zajęcy zielonych oraz fioletowych. Z kolei w sobotę, 4 kwietnia, ruszy sprzedaż zielonych dużych (46 cm) zajęcy zielonych.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA