Targi Domów i Mieszkań w Poznaniu przeniesione. To kolejna impreza z problemami przez koronawirusa

Autor: A. Karczewska fot, archiwum redakcji
REKLAMA

Kolejna impreza zaplanowana na marzec w Poznaniu została przeniesiona na nowy termin. Powodem są działania profilaktyczne związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa na świecie oraz kolejnymi przypadkach zakażenia stwierdzonymi w Polsce.

Targi miały odbyć się w najbliższy weekend na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Jak poinformowali organizatorzy, czyli zarząd spółki Nowy Dom SA, decyzja została podjęta ze względu na bezpieczeństwo wystawców, zwiedzających i pracowników oraz w oparciu o zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego.

Jednocześnie w komunikacie poinformowano, że wydarzenie nie zostaje odwołane, a jedynie przeniesione na 230-24 maja 2020 roku. Zakupione bilety zachowują swoją ważność.

Możliwy jest także zwrot - w tym celu należy się skontaktować z platformą sprzedaży biletów lub z organizatorami wydarzenia.

To już kolejne wydarzenie w Poznaniu, które zostało odwołane lub przeniesione na inny termin z powodu zagrożenia koronawirusem. Wcześniej podjęto decyzje dotyczące m.in. targów Salmed oraz Motor Show Poznań na MTP, a także 13. PKO Półmaratonu oraz Targów Pracy Politechniki Poznańskiej.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA