Warta Poznań znowu zmierzy się w hicie Fortuny I Ligi

Autor: Redakcja codziennypoznan.pl, fot: Warta Poznań
REKLAMA

Przed tygodniem, również w meczu kończącym kolejkę Fortuny I Ligi Warta Poznań pokonała 3:0 Radomiaka Radom. Tym razem podopieczni Piotra Tworka jadą do Bielska-Białej, by zmierzyć się z Podbeskidziem. 

Starcie tych dwóch drużyn można śmiało nazwać hitem 22. kolejki rozgrywek. Podbeskidzie to drużyna, która najlepiej radzi sobie na swoim stadionie - w 10 spotkaniach przed własną publicznością, aż 8 razy zwyciężali. Warta Poznań to natomiast drużyna, która najlepiej punktuje w lidze na wyjazdach. Poza tym w tabeli oba zespoły dzielą 3 punkty - tyle właśnie zawodnicy z Bielska-Białej tracą do liderującej Warty. 

Podbeskidzie u siebie jest bardzo mocne, wygrywa większość meczów na swoim stadionie, mając pełną kontrolę nad ich przebiegiem. To ciekawie grający zespół, więc zapowiada się dobre spotkanie. O tym, czy łatwiej będzie nam, czy zespołowi Krzysia Brede zadecydują jednak umiejętności stricte piłkarskie, które w obu drużynach są na wysokim poziomie. Podbeskidzie to jeden z głównych kandydatów do awansu. Na obecną chwilę ma wszystko, by grać w ekstraklasie.
analizuje trener Piotr Tworek.

Mecz rozpocznie się w poniedziałek, 9 marca o godzinie 18:00 na stadionie w Bielsku-Białej.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA