Studio Browar Piątek | Dzień Kobiet

Autor: Anna Drzazga, Zofia Chołody, Mikołaj Rój
REKLAMA
Za oknami słońce i przedwiośnie a w Studio Browar Piątek wiosenne tematy ;) Ze specjalistami z Newme Clinic porozmawiamy jak zadbać o ciało po zimie i przygotować skórę na nadchodzące gorące miesiące. Angelika Kowalczyk z Akademii Judo opowie czy ćwiczenie sztuk walki daje kobietom realną siłę i umiejętności do samoobrony.

Nowoczesne i ekologiczne środki transportu przedstawi nam Marek Tokarkiewicz ze Zwinnego Miasta. Skoro marzec to pierwszy w roku miesiąc z literą R... to znaczy że sezon ślubów możemy uznać za rozpoczęty! Agnieszka Adamczak z Wedding & Event Planner oraz Kreatorzy Wizerunku by MM zapraszą nas na targi ślubne, które odbędą się już w przyszły weekend. 7 i 8 marca to również 'Weekend z książką" w Starym Browarze w ramach, którego odbędą się niezwykłe spotkania autorskie z pisarkami i pisarzami nominowanymi w Plebiscycie Książka Roku 2019! Wśród weekendowych atrakcji, będzie również Wielka Wymiana Książek „Z półki na półkę”.Co jeszcze będzie się podczas weekendu działo zdradzi nam Marta Kabsch.

Z Katarzyną Kamińską, rzeczniczką prasową Teatru Polskiego w Poznaniu porozmawiamy o spektaklu "Nana". Czarować i gotować będzie jak zwykle Jakub Reszka, a gospodyniami programu będą Zofia Chołody i Anna Drzazga. Zapraszamy!

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA