Przez rok ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Policjanci zatrzymali go, gdy siedział na ławce przy sklepie

Autor: A. Karczewska fot. KPP Ostrów Wielkopolski
REKLAMA

Policjanci z Odolanowa wykazali się spostrzegawczością i dobrą pamięcią, dzięki czemu możliwe było zatrzymanie 48-latka, który przez rok ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna został zauważony przy jednym ze sklepów.

Policjanci regularnie przeglądają wizerunki osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości i służby. Dzięki temu mogą szybciej reagować czy łączyć wątki i sprawy. Takie "odświeżanie pamięci" ma bardzo duże znaczenie w codziennej służbie i poza nią.

Mł. asp. Paweł Błaszczyk i sierż. sztab. Marcin Smoliński w drodze do pracy, czyli jeszcze będąc przed służbą, w pobliżu jednego ze sklepów mężczyznę, który od roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwany 48-latek doprowadził do kolizji będąc w stanie nietrzeźwości za co został skazany na karę pozbawienia wolności. Niestety, nie zastosował się do wyroku, przez co stał się osobą poszukiwaną.

Policjanci zauważyli mężczyznę, gdy siedział na ławce przy jednym ze sklepów. Funkcjonariusze natychmiast podjęli odpowiednie czynności w celu potwierdzenia tożsamości 48-latka i potwierdzenia aktualności jego poszukiwań.

Mężczyzna został przekazany do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA