"Wielkopolanki za kółkiem", czyli motoryzacyjna zabawa z okazji Dnia Kobiet

Autor: Codzienny Poznań AK
REKLAMA

Tego dnia nikt nawet nie ośmieli się mówić źle o „babie za kółkiem”. Automobilklub Wielkopolski zaprasza na kolejny rajd turystyczno-nawigacyjny „Wielkopolanki za kółkiem”, czyli imprezę z serii turystyki motorowej skierowanej specjalnie do pań, z okazji ich święta – Dnia Kobiet.

Jak co roku członkowie Automobilklubu Wielkopolskiego z sekcji turystyki organizują specjalne wydarzenie specjalnie dla pań z okazji Dnia Kobiet. „Wielkopolanki za kółkiem” to rajd turystyczno-nawigacyjny skierowany nie tylko do członkiń Klubu, ae do wszystkich chętnych, które uwielbiają jazdę samochodem.

W niedzielę, 8 marca, na Torze Poznań pojawia się one – zawodniczki, wraz ze swoimi barwnie udekorowanymi samochodami.

Załogi będą miały do pokonania dwa odcinki turystyczno-nawigacyjne po gminach powiatu poznańskiego. To jednak nie koniec całodniowej zabawy. Panie staną również do rywalizacji podczas prób zręcznościowych, sprawdzając, która ma pewniejszą rękę, a która lepszego „cela”. Sprawdzą również swoją wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego i obejrzą pokaz technik ratownictwa drogowego.

Oczekiwanie na wyniki umili posiłek rajdowy i część artystyczna. Wśród nagród znalazły się m.in. samochód z pełnym bakiem na weekend i vouchery na Tor Poznań Track Day.

Rajd jest współfinansowany ze środków powiatu poznańskiego oraz partnerów AW. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są online.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA