Skandaliczne zachowanie kiboli Lechii. Gdańszczanie obrzucili racami sektor fanów Lecha Poznań

Do skandalicznych scen doszło podczas niedzielnego (23 lutego) meczu 23. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Lechią Gdańsk. W drugiej połowie spotkania kibice “Kolejorza” zaprezentowali na swoim sektorze przejętą oprawę fanów Lechii. Rozwścieczeni gdańszczanie odpowiedzieli gospodarzom, rzucając w sektor kibiców Lecha racami.

Spotkanie zostało przerwane na około 10 minut, a próby zaprowadzenia porządku podejmowali zarówno policjanci, jak i zawodnicy, między innymi Flavio Paixao. Mecz ostatecznie wznowiono, a z trzech punktów mogli cieszyć się zawodnicy i kibice “Kolejorza”, który wygrał 2:0.