Bezpieczny Maluch - bezpłatny kurs udzielania pierwszej pomocy małemu dziecku i kobiecie w ciąży

Autor: A. Karczewska fot. pixabay
REKLAMA

Udzielanie pierwszej pomocy małemu dziecku lub kobiecie w ciąży różni się od tej udzielanej pozostałym. Dbając o bezpieczeństwo najbliższych warto wiedzieć, jak postępować w takich sytuacjach. W najbliższy czwartek w Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym przy ul. Polnej odbędzie się bezpłatny kurs z zakresu pierwszej pomocy małym dzieciom i ciężarnym.

Kurs będzie się odbywał w ramach kampanii Bezpieczny Maluch, której celem jest edukacja z zakresu bezpieczeństwa i rozwoju dziecka.

Wykwalifikowany ratownik medyczny zaprezentuje zasady udzielania pierwszej pomocy zarówno małemu dziecku jak i kobiecie w ciąży.

Oprócz tego przeprowadzony zostanie warsztat "Bezpieczny transport niemowląt i małych dzieci", w czasie którego omówione zostaną zasady m.in. doboru i właściwego montowania fotelika w samochodzie.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc warunkiem udziału w spotkaniu jest wcześniejsza rejestracja,która odbywa się online.

Uczestnicy otrzymają również podręcznik Bezpiecznego Malucha, który zawiera schematy postępowania w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń.

Szkolenie odbędzie się w czwartek, 27 lutego, w godzinach 17:00-20:35 w szpitalu przy ul. Polnej.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA