Najlepsi kucharze z Polski zebrali się na Placu Wolności w szczytnym celu

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. MC
REKLAMA

Dziś od godziny 11:00 do 17:00 na Placu Wolności jest organizowany charytatywno kulinarny festyn. Cel jest jeden, zebrać 1,5 mln złotych do końca lutego. Bez tych pieniędzy 7 letni Jaś umrze. 

Kucharze Bez Granic i Artyści dla Jasia Woźniaka to impreza kulturalna, która odbywa się na Placu Wolności do godziny 17:30. Stowarzyszenie Kucharze Bez Granic zrzesza kucharzy z całej Polski i to właśnie oni przyjadą tego dnia pomagać przez gotowanie.

Można zjeść pyry z gzikiem, wegetariańskie leczo, pajdy chleba ze smalcem, hamburgery, hot dogi, słodkości i wiele innych pyszności. Atrakcją kulinarną jest 500 litrów żuru - specjalność Jarka, który od dwóch tygodni robi już zakwas.

Nie zabraknie również dobrej muzyki. Pojawią się tacy artyści jak Depters, Yeahner, Karolina Supron z zespołem, Iceman, Kiniu, Siekiera RS, Rotacyjny, RR Brygada i Hryta. Naszym gościem specjalnym będzie donGURALesko. Na sam koniec imprezy odbędzie się pokaz ogniowy Kultu Ognia. 
Całość trwa do godziny 17:30.  

Zbieramy, gotujemy i gramy dla Jasia Woźniaka - 7 letniego chłopca z nieoperacyjnym guzem mózgu. Jedyną szansą jest leczenie w Szwajcarii. 

Info o Jasiu: www.siepomaga.pl/jasiek

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA