Trzydniowe karnety na Ethno Port 2020 już w sprzedaży

Autor: A. Karczewska fot. M. Kaczyński archiwum/materiały prasowe
REKLAMA

W sprzedaży dostępne są już trzydniowe karnety na festiwal Ethno Port, który odbędzie się w pierwszym tygodniu czerwca. Tegoroczna edycja będzie już 13. w historii i jak się okazuje, pomimo ciągłej popularności niewiele brakowało, a w ogóle by się nie odbyła. Wszystko przez zwiększenie wydatków samorządowych, które wymusiły „cięcia” w różnych sektorach budżetu miejskiego.

Tegoroczny Ethno Port rozpocznie się 5 czerwca i potrwa do 7 czerwca. W programie, choć nie zabraknie stałych elementów znajdzie się mniej propozycji z uwagi na konieczność zmniejszenia kosztów organizacji wydarzenia.

Nadal jednak zapowiada się prawdziwa uczta kulturalna i muzyczna, szczególnie podczas koncertów, których na szczęście będzie tyle, ile w poprzednich latach. Nie zabraknie także warsztatów, seansów filmowych, spotkań i potańcówek.

Jak zapowiadają organizatorzy, szczególnie duży nacisk zostanie położony na kulturę afrykańską i to, co dzieje się na tym kontynencie. Choć muzyka z tej części świata jest co roku obecna na festiwalu to w tym roku zdominuje program. Nie oznacza to jednak, że zabraknie przedstawicieli „klimatów” muzyki folkowej także z pozostałych regionów świata.

Znani są już pierwsi artyści, którzy zaprezentują się na festiwalowej scenie. Są to:

- Maya Youssef (Syria/Wielka Brytania)
- Trio Da Kali (Mali)
- Les Filles De Illighadad (Niger)

W sprzedaży dostępne są już 3-dniowe karnety na to wydarzenie. Sprzedaż odbywa się online.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA