Poznań znów stolicą najnowszych trendów. Rozpoczęły się Targi Mody Poznań 2020

Autor: A. Karczewska fot. Hieronim Dymalski
REKLAMA

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpoczęły się Targi Mody Poznań 2020. Prezentowane są najnowsze kolekcje ubrań, obuwia i dodatków. Jednocześnie odbywają się wydarzenia towarzyszące imprezie.

Przez dwa dni, środę i czwartek, Poznań ponownie jest polską stolicą najnowszych trendów modowych. Na terenie MTP prezentują się projektanci, producenci i marki modowe nie tylko z Polski, ale także innych europejskich państw.

Wystawcy prezentują modę damską i męską, a także obuwie i szereg dodatków, wśród których można znaleźć m.in. torebki, nakrycia głowy i biżuterię.

Targi skierowane są do różnych sektorów modowych, w tym do przedstawicieli sklepów, projektantów, mediów branżowych, hurtowników, blogerów, uczniów szkół kierunkowych, pasjonatom mody i fotografom.

Imprezie towarzyszy szereg wydarzeń towarzyszących. Targi otworzył Kongres Fachowców, w czasie którego profesjonaliści dyskutowali o takich zagdanieniach jak m.in. nowe technologie, dziennikarstwo, ekologia czy e-commerce z perspektywy branży modowej. Jednocześnie, od poniedziałku do niedzieli odbywa się projekt Miasto Żyje Modą, którego celem jest promocja nie tylko marek i projektantów, ale także miejsc, które związane są z modą i najnowszymi trendami.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA