Zaprezentowano projekt koszulki na 13. PKO Poznań Półmaraton

Autor: A. Karczewska fot. archiwum redakcji, grafika: PKO Poznań Półmaraton
REKLAMA

Wiadomo już jak będzie wyglądała koszulka na tegoroczną, trzynastą już edycję PKO Poznań Półmaratonu. Projekt wybrali sami zainteresowani, czyli biegacze, którzy mogli wybierać spośród trzech propozycji. Obecnie na liście startowej kwietniowego biegu jest już ponad 6,5 tysiąca zawodników, a zapisy wciąż trwają.

Zwykle projekt koszulki był prezentowany już po ostatecznym wyborze. W tym roku organizatorzy postanowili spytać o zdanie tych, którzy będą je nosić, czyli biegaczy. Od 14 do 16 lutego zawodnicy mogli głosować na jeden z trzech przedstawionych projektów. W ten sposób wybrano ostateczny, który trafi na okolicznościowe oficjalne koszulki 13. PKO Poznań Półmaratonu.

"Zawsze powtarzam, że jako Organizatorzy jesteśmy wsłuchani i liczymy się ze zdaniem biegaczy, chcemy, by byli oni częścią tego co wspólnie razem, od 13 lat tworzymy - stąd pomysł, by i w tym roku dać naszym uczestnikom pole do popisu"
Łukasz Miadziołko, dyrektor biegu

Głosowanie odbywało się w mediach społecznościowych na stronie Poznań Maraton. Najwięcej głosów zdobyła wersja granatowa z kolorowymi akcentami, które nawiązują do stolicy Wielkopolski.

Tegoroczny półmaraton odbędzie się 5 kwietnia. Już teraz na liście startowej zapisanych jest ponad 6,5 tysiąca zawodników. Limit wynosi 10 tysięcy. Do 20 lutego biegaczy obowiązuje niższa opłata startowa w wysokości 95 złotych, która następnie wzrasta do 115 złotych.

Zapisy możliwe są online lub bezpośrednio w biurze zawodów w siedzibie Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji, tj: ul. Spychalskiego 34, które czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA