Poznań znów będzie stolicą najnowszych trendów. Targi Mody Poznań już od środy!

Autor: A. Karczewska fot. Fotobueno/materiały prasowe/ Grupa MTP
REKLAMA

Już w środę rozpocznie się wielkie modowe święto w stolicy Wielkopolski, czyli Targi Mody Poznań na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Poza prezentacją kolekcji ubrań i dodatków w programie imprezy znalazły się wydarzenia towarzyszące, prelekcje i debata.

Targi Mody Poznań potrwają dwa dni, czyli od 19 do 20 lutego. W tym czasie w stolicy Wielkopolski będzie można spotkań przedstawicieli najlepszych producentów i projektantów modowych. Zaprezentują się osoby i marki zarówno z Polski jak i z innych europejskich państw.

To okazja, by w pełni wyposażyć swój butik najnowszymi trendami lub zaopatrzyć się w modowe hity dla swoich klientów. Zaprezentowana zostanie moda damska i męska, a także obuwie i wszelkiego rodzaju akcesoria - biżuteria, torebki czy nakrycia głowy.

Co ważne, podczas wydarzenia nie zabraknie rozmiarów XXL, których dostępność zwykle jest ograniczona. Zgodnie z trendami ostatnich lat, zostanie również wyodrębniona strefa EKO dla tych, którzy w swojej pracy cenią sobie takie kwestie jak ekologia i zrównoważony rozwój.

Pierwszego dnia wydarzenia odbywać się będzie również Kongres Fachowców. Będzie to już trzecia odsłona debaty profesjonalistów. Podczas swoich prelekcji poruszą tematy takie jak m.in. e-commerce, ekologia, dziennikarstwo czy nowoczesne technologie w odniesieniu do branży modowej.

Od poniedziałku realizowany jest również projekt Miasto Żyje Modą, który jest wydarzeniem towarzyszącym Targom Mody. Jego celem jest promocja nie tylko projektantów i marek modowych, ale także miejsc i wydarzeń, które łączy moda i najnowsze trendy.

Targi Mody Poznań będą się odbywać w środe i czwartek (19 i 20 lutego), w godzinach 9:00-17:00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA