Wielkie serce dla Nadii. Poznańskie morsy wykąpały się, aby pomóc w zbiórce pieniędzy na operację 9-latki

Autor: Codzienny Poznań x-news
REKLAMA

Miłośnicy zimnych kąpieli spotkali się w poznańskim jeziorze Rusałka, aby pomóc 9-letniej dziewczynce, która od urodzenia zmaga się z niewyobrażalnym bólem. Leczenie dziewczynki jest bardzo drogie i wymaga podróży na operację do USA.

"Nadia miała już kilka operacji. Są one niestety bardzo kosztowne, nie robią ich nasi rodzimi lekarze, operacje odbywają się w Nowym Jorku, w USA. W kupie siła. My musimy wszyscy się zebrać, damy radę na pewno. Nadia, dasz radę!"
Piotr Gizelski, PnB MORSY

9-letnia Nadia choruje na ciężką chorobę kręgosłupa - zespół Silvera-Russella. Jej kręgosłup jest bardzo zniekształcony przez skoliozę, co powoduje nacisk na jej organy wewnętrzne. Dziewczyna wymaga regularnych operacji do momentu, aż przestanie rosnąć. Nadia marzy o tym, aby jeździć na rowerze i planuje, że w przyszłości założy własną fundację i zostanie lekarką.

Trwa zbiórka na leczenie Nadii w Nowym Jorku. Zebrano już ponad 2 mln zł, ale potrzeba jeszcze 2,7 mln zł. Dziewczynce można pomóc poprzez dołączenie do zbiórki, która odbywa się online.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA