Trwają targi Gardenia

Autor: A. Karczewska fot. Hieronim Dymalski
REKLAMA

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich trwają targi Gardenia, czyli wielkie święto miłośników roślinności, ogrodów i terenów zielonych. W pawilonach swoją ofertę prezentuje ok. 400 wystawców, a w programie znalazły się także warsztaty, konkursy, wykłady i pokazy. Podczas pierwszego dnia trwania imprezy przyznano również Złote Medale MTP i nagrody Grand Prix.

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa Architektury Krajobrazu Gardenia to trzydniowe święto pasjonatów zieleni i roślin. Skierowane są zarówno do osób związanych z branżą profesjonalnie jak i miłośników-amatorów. To okazja do zaczerpnięcia inspiracji przy kształtowaniu ogrodów i terenów zielonych, poznanie najnowszych trendów w ogrodnictwie i projektowaniu, a także rozmowy z profesjonalistami w zakresie hodowli, sadzenia, przesadzania i wzrostu roślin.

Tegorocznym hasłem przewodnim imprezy jest „Innowacje w ogrodzie”. Przez trzy dni trwania wydarzenia zwiedzający mogą poznawać ofertę około 400 wystawców, a także brać udział w pokazach, warsztatach, wykładach i prelekcjach.

Podczas ceremonii otwarcia imprezy wręczono nagrody Grand Prix oraz Złote Medale MTP. Te ostatnie wręczono 13 produktom, spośród których 6 odnosi się do odporności roślin. Wskazuje to m.in. na wyzwania branży, która musi stawić czoła zmianom klimatycznym.

Targi Gardenia potrwają do soboty, 15 lutego.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA