Walentynki na sportowo! POSiR zachęcają do skorzystania ze specjalnej promocji

Autor: A. Karczewska fot. pixabay
REKLAMA

Romantyczność może przejawiać się na wiele sposobów. To nie tylko kolacja przy świecach czy bukiet róż, ale także wspólna zabawa i... dbanie o zdrowie poprzez aktywność fizyczną. Właśnie w taki sposób można spędzić Walentynki, do czego zachęcają Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, które przygotowały specjalną promocję dla par na terenie swoich obiektów.

Wspólna jazda na łyżwach, a może zabawa w basenie? Bez względu na to, która opcja wygra (a może obie?), POSiR zachęca, by właśnie w ten sposób spędzić przypadające w piątek Walentynki.

Przygotowano specjalną ofertę, która będzie obowiązywała 14 lutego na terenie Pływalni Rataje, Pływalni Chwiałka, Lodowiska Chwiałka i Lodowiska Malta. W tym dniu wszystkie pary, które pojawią się w tych miejscach, będą mogły zakupić dwa bilety wstępu w cenie jednego. Dodatkowo, otrzymają również słodki upominek (do wyczerpania zapasów).

Jednocześnie POSiR przypominają, by przed wybraniem się na lodowisko lub pływalnię sprawdzić w harmonogramie, w jakich godzinach obiekt jest dostępny dla publiczności.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA