Kierowca zasłabł w czasie jazdy. Z pomocą natychmiast ruszyli świadkowie

Autor: A. Karczewska fot. pixabay/poglądowa
REKLAMA

Prawidłowa i szybka reakcja świadków zdarzenia dała szansę na uratowanie życia mężczyzny, który we wtorkowy wieczór zasłabł w czasie prowadzenia samochodu w rejonie skrzyżowania ul. Dolna Wilda i Hetmańskiej.

Do zdarzenia doszło ok. godziny 22:00 w rejonie skrzyżowania ul. Dolna Wilda i Hetmańskiej. Według świadków mężczyzna prowadzący samochód zasłabł w czasie jazdy i zjechał na przeciwległy pas ruchu.

Osoby widzące zdarzenie natychmiast przystąpiły do udzielania pomocy poszkodowanemu. Aby dostać się do mężczyzny musieli oni wybić boczną szybę pojazdu i go wynieść.

Po umieszczeniu poszkodowanego na poboczu rozpoczęli masaż serca wzywając jednocześnie na miejsce pogotowie ratunkowe. Sytuację zauważyli także przejeżdżający tamtędy strażnicy miejscy z Eko Patrolu, którzy dołączyli do osób udzielających pomocy.

Po przybyciu na miejsce karetki pogotowia, ratownicy przejęli czynności ratunkowe i przetransportowali mężczyznę do szpitala. W przeniesieniu go na noszach do karetki także pomogli świadkowie zdarzenia, których postawa przez całe zdarzenie zasługuje na pochwałę.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA